» Vezirhan’da Coronavirüs Önlemleri

Bilecik’in Vezirhan Beldesinde Coronavirüs (COVID-19) önlemleri kapsamında hijyen uygulaması yapıldı.

Vezirhan Belediyesi tarafından Beldede bulunan cami, park, kahvehane, durak, kamu daireleri ve sokaklarda tedbir olarak hijyen çalışmaları yapılıyor.

Vatandaşların kişisel hijyenine dikkat etmesinin hastalığın yayılmaması konusunda çok önem arz ettiğini dile getiren Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak, beldede yürüttükleri çalışmalarla ilgili şu ifadelere yer verdi:

“Küresel bir salgın haline gelen Yeni Tip Korona Virüsü sebebiyle vatandaşlarımızın sağlığını korumak ve virüsün yayılmasını önlemek amacıyla belediye ekiplerimiz tarafından vatandaşlarımızın ortak olarak kullandığı cami, park, kahvehane, durak ve tuvaletlerde dezenfekte çalışmalarımız yapılıyor.

Korona salgını sebebiyle vatandaşlarımızın da kişisel hijyenine dikkat etmesi hastalığın yayılmaması konusunda çok önem arz ediyor. Yeni Tip Korona Virüs salgınına tedbir amaçlı dezenfekte çalışmaları belediye ekiplerimiz tarafından yerine getiriliyor. Vatandaşlarımızın ortak olarak kullandığı kamu daireleri dahil ana caddelerimiz de temizlik malzemeleriyle yıkanıyor.”

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
0
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?x
()
x