bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» yaşayan şehir müzesi yoğun ilgi gördü

yaşayan şehir müzesi yoğun ilgi gördü
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2017 ( 3 sene önce ) #Koronavirüsünşakasıyok
Bilecik Belediyesi Yaşayan Şehir Müzesi hafta içi ve hafta sonu şehir içi ve dışından olmak üzere konuklarını ağırlamaya devam ediyor.
Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan ve 100 yıllık yakın tarihimizden değerleri bulacağımız Yaşayan Şehir Müzesi, şehrimizin tarihi ve kültürel değerlerini tüm ülkemize yansıtmaya devam ediyor.
Bilecik Belediyesi tarafından; ”Geçmişini Bil Ki Geleceğe Sağlam Basasın” düşüncesiyle gerçekleştirilen Yaşayan Şehir Müzesi, ilimize İstanbul, Ankara Çanakkale, Bursa, Yalova ve Konya başta olmak üzere birçok şehirden gelen turlara ev sahipliği yapıyor.
İçerisinde ilimizi tanıtıcı yazılı ve görsel öğelerin yanı sıra Bilecik ve yakın çevresinin kültürel ve sosyal hayatından alınmış örnekleri sergileyen Yaşayan Şehir Müzesi geçtiğimiz hafta sonu, Ankara Etimesgut Belediyesi tarafından düzenlenen turlar ile ilimize gelen konuklarını ağırladı.
Yaşayan Şehir Müzesini ziyaret eden konuklar, yetkililerden bilgi aldı ve hatıra fotoğrafları çektirdi.
Son yıllarda tanıtım ve turizm alanında birçok güzel çalışmayı gerçekleştiren Bilecik Belediyesi, şehre kazandırdığı Yaşayan Şehir Müzesi ile önümüzdeki dönemde de birçok şehirden gezi turlarına ev sahipliği yapmaya devam edecek.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?