bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» “Yeni Köprü Bozüyük’e Hayırlı Olsun”

“Yeni Köprü Bozüyük’e Hayırlı Olsun”
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2020 ( 1 ay önce ) İlik ver, umut ol!

Bozüyük Belediyesi tarafından Saraycık Köprüsü yanına yapılan yeni karayolu bağlantı köprüsü ile kavşaktaki trafik keşmekeşi sona erdi.

Bozüyük Belediyesi tarafından açık kanalın üzerinde bulunan, çevre yolu çıkışları ile birlikte hem araç hem de yayalar için tehlike arz eden, pek çok maddi ve yaralanmalı kazalara sebebiyet veren Saraycık Köprüsü mevkiinde trafik akışını düzenleyip can ve mal kaybını önlemek amacı ile yapılan yeni karayolu bağlantı köprüsü trafiğe açıldı.

Köprü üzerinde son olarak asfaltlama çalışması yapılarak karayolu çizgileri çizildi. Gün içerisinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu kavşak ile ilgili bilgi verdi.

Kavşağın çok yanlış yapıldığını belirten Başkan Bakkalcıoğlu “Karşıdan gelen araçlar S yaparak köprünün üzerine doğru yönlendiriliyordu. Hemşehrilerimizin burada çok büyük sıkıntısı vardı. Biz köprüyü olması gereken yere yaptık. Belediyemizin de çok büyük kaybı olmadan kavşağımızı düzenledik. Bugün projenin tamamını hizmete açmıyoruz. İlk etapta trafiği rahatlatacak yolu açıyoruz. Projenin devamında güzel bir çevre düzenlemesi planlıyoruz. Projenin tamamı bittiğinde açılışını hep birlikte yapacağız. Kavşak tüm Bozüyüklülere hayırlı olsun” dedi.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?