bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Yeni Projeler İçin Bir Araya Geldiler

Yeni Projeler İçin Bir Araya Geldiler
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2020 ( 4 hafta önce ) Kızılay Her Perşembe Bilecik'te!

Belediye Başkanı Semih Şahin, her ay farklı bir ilde gerçekleştirilen Sosyal Demokrat İl Belediye Başkanları Çalıştayı’na katıldı.

Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan’ın ev sahipliğinde düzenlenen çalıştayda, şehirlerin gelişimi ve uygulanabilecek yeni projeler hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Düzenlenen çalıştay sonrasında Sinop Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projeler hakkında da bilgilerin alındığı toplantıya, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Vefa Salman katıldı.

Belediye Başkanları, gerçekleştirilen çalıştay sonrasında Sinop Nükleer Santral Projesi’nin iptali için Sinop Meydanı’nda gerçekleştirilen basın açıklamasına katılarak, vatandaşlarla bir araya geldiler.

Belediye Başkanı Semih Şahin, toplantı hakkında yaptığı değerlendirmede, her ay farklı bir şehirde gerçekleştirilen çalıştaylarda Bilecik ve diğer şehirler için yapılacak projelere ilişkin faydalı görüşmeler yapıldığını kaydetti.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

1

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
NAZMİ ÜNVER..

GEZMEDEN BAŞKA BİŞEY YOK BAHANE İL TOPLANTISIYMIŞ KİME YUTTURUYORSUNUZ