bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» YENİ TERMİNAL GÜNDE ORTALAMA 200 OTOBÜSÜ AĞIRLIYOR

YENİ TERMİNAL GÜNDE ORTALAMA 200 OTOBÜSÜ AĞIRLIYOR
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017 ( 3 sene önce ) #EvdekalBilecik

Bilecik Belediyesi Şehirler arası Otobüs Terminali, günde 200’e yakın şehirler arasında ulaşım yapan otobüsü ağırlayarak, Bilecik’te ulaşımın merkezi oldu.

Bilecik Belediyesi tarafından yeni çevre yolu üzerinde yer alan ve birçok büyük şehir başta olmak üzere şehirler arasında ulaşımı sağlayan şehirler arası otobüs terminali, vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

 

 

Modern ve tarihi çizgileri yanı sıra Medine Garı mimarisi ile hazırlanan şehirler arası otobüs terminali; Kamil Koç, İsmail Ayaz, Metro Turizm, Öz Bilecik, Buzlu Seyahat ve Anadolu firması olmak üzere günde 200’e yakın otobüsün uğrak noktası oldu.

 

 

Kapalı alanda 10 adet bilet satış ofisi, bekleme salonları, kafeleri, dükkânları, seyir terası, satış kioskları, bilet satış holü, bebek bakım ve emzirme odası, personel dinlenme, revir, bay-bayan mescit, idari ofisleri, toplantı ve seminer salonu, zabıta ve güvenlik ofisi, emanet ofisi ve teknik atölyeleri, ATM noktaları, engelli tuvaletleri, açık alanında ise gelen-giden otobüs peronları, ilçe minibüs peronları, taksi ve otobüs durakları, otobüs bakım ve bekleme alanları ve açık otoparkı her ihtiyacı cevaplayacak olan şehirler arası otobüs terminali vatandaşlarıa daha sağlıklı ve kaliteli hizmet vermeye devam edecek.

 

 

Vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanan Şehirlerararası Otobüs Terminalinin önümüzdeki zaman diliminde yeni firmaları da ağırlayarak, şehrin ticari ve ulaşım ihtiyacı noktasında cazibe merkezi olacağı belirtildi.

 

 

Bilecik Belediyesi Şehirlerarası otobüs terminali ile şehir arasındaki ulaşım, firma araçları yanı sıra Halk Dolmuşları ve ticari taksiler vasıtasıyla gerçekleştiriliyor.

DCIM477MEDIADJI_0017.JPG

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

4

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Özgür

Şehir içi servis imkanı sağlanmlı gece inen yolcular için ulaşım zor oluyor çünkü ben çok sık seyahat yapıyorum.

misafir11

gecenin ilerleyen saatleri için biraz ulaşımı zor değil mi mevkii olarak. ankara istanbul eskişehir bursa terminalleri de uzak ama sonuçta bilecik ufak bir yer. bozüyükteki de yeni ama ulaşımı ve trafiği etkilemeyecek aynı zamanda şehir merkezinde bir yer

Ufuk

Peki neden otobüs servisleri değil minibüslerle ulaşım sağlanıyor anlayamadik

Mehmet uçar

Kardesim otogar cok uzak yere kuruldu bilecik zaten kucuk sehir yaslilar hic dusunmuyonuz bu firmalarin servisi olmasi lazim dolmusla bu is yurumez kardesim…hizli trende bazi dolmuscular taksicilerle anlasmis gelmiyor adam hizli trenin saarinde dolmus kalkmiyor tren kacip gitti gelistede 25 dakika bekledik terminaa l kimbilir nasil olur belediye baskani el atmasi lazim vatandasa hizmet lazim