bilecik özel çocuk akademisi

» YURDUN DÖRT BİR KÖŞESİNDEN BİLECİK’E GELDİLER

YURDUN DÖRT BİR KÖŞESİNDEN BİLECİK’E GELDİLER
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2020 ( 1 ay önce ) Kan bağışı insanlık görevidir!

Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, ‘’Bütçe Yönetimi Eğitimi’’ için yurdun dört bir köşesinden Bilecik’e gelen konuklarını ağırladı.

Ardahan, Artvin, Bolu, Burdur, Çanakkale, Edirne, Kırşehir Belediyesinde çalışan personeli ağırlayan Başkan Şahin konuklarına Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Algın, ilgili birim müdürleri ile çalışanların katıldığı eğitim programında Ankara Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanı Mesut Hastürk katılımcılara konu hakkında eğitim verecek.

Bilecik’in birçok organizasyona ev sahipliği yaptığını kaydeden Başkan Şahin, ‘’Bilecik’te iki gün boyunca gerçekleştirilecek olan eğitim için yurdumuzun dört bir köşesinden konuğumuzu ağırladık. “Bütçe Yönetimi Eğitimi” için şehrimize gelen misafirlerimize katılacakları eğitimin verimli geçmesini diliyorum. Kendilerini şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk.’’ İfadelerini kullandı.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

2

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
nur11

Sayın Başkan ne işe yarıyor bütçe yönetimi herkes kendi yerinde yapsın buna ne gerek var yazık bu masrafa milletin cebinden çıkıyor bu paralar haram zıkkım olsun seninde selim gibi sonun geldi inşallah 5 yılını doldurmadan görevden alınırsın onca boş adam soktun belediyeye yazık bunun hesabı sorulacak senden

misafir

Teknoloji gelişmiş telekonferans yöntemi ile yapılabilirdi hemde bu pandemi sürecinde