CHP’li Başkan ve Yönetimi görevden alındı | Bilecik HaberBilecik Haber

30 Kasım 2022 - 11:33

CHP’li Başkan ve Yönetimi görevden alındı

CHP’li Başkan ve Yönetimi görevden alındı
Son Güncelleme :

03 Nisan 2021 - 13:24

73 okunma

Bozüyük ilçesinde CHP Kadın Kolları Başkanı Nuran Kamalı Şahin ve Yönetim Kurulu üyeleri CHP Genel Merkezi tarafından görevden alındı.

Geçtiğimiz günlerde CHP Bozüyük Kadın Kolları Başkanı Nuran Kamalı Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı skandal paylaşımda,

Yunan ile Çerkezleri aynı kefeye koyarak düşman olarak nitelendirmişti. Nuran Kamalı Şahin’in paylaşımına özellikle ittifak ortakları İYİ Parti cephesi ve Çerkez vatandaşlarca çok büyük tepki verilmiş ve istifa çağrısında bulunulmuştu. CHP’nin kendi içerisinde ve Millet İttifakı hattında aşırı rahatsızlık meydana getiren paylaşımla ilgili CHP Bozüyük İlçe Başkanı İhsan Esel de açıklama yapma mecburiyeti kalmış ve genel merkeze aktarıldığını bildirmişti.

Son olarak yaşanan gelişmeler sonucunda CHP Kadın Kolları Başkanı Nuran Kamalı Şahin ve yönetim kurulunun CHP Genel Merkezi tarafından görevden alındığı kaydedildi.

YORUM YAP

3 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Vatandaş
1 yıl önce

Çerkezlerle Yunanlara aynı kefeyi koymuyor zamanida çerkez ethem yunanlarla birlik olmuş o yüzden tüm çerkezlerle karıştırmayın

Çerkez
1 yıl önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  Vatandaş

Çerkez ethemin hayatını tarihi oku öle konuş Çerkez Ethem bir çok cephede kendisine bağlı askerlerle bu ülke için savaşmış bir önderdir. Atatürke bağlılığını kabul etmediği için hain damgası yemiştir.

Ethem
1 yıl önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  Vatandaş

Çerkez Ethem vatan haini değildir bu ülke için savaşmış ve kendine bağlı ordusu olan biridir. Atatürk gibi Etem de milli mücedele vermiştir. Atatürk ile arasındaki siyasi çekişmeler ve ordusunun yani gücünün lav edilmek istenmesi ve kendisinin kabul etmemesi üzerine vatan haini damgası yemiştir. Tarihi okuyup araştırın.