bilecik özel çocuk akademisi

» Emekliler, maaş ve ikramiyeyi bayram öncesi alacak

Emekliler, maaş ve ikramiyeyi bayram öncesi alacak
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2020 ( 3 ay önce ) Kızılay Her Perşembe Bilecik'te!

Emekliler, maaş ve ikramiyeyi bayram öncesi alacak

Emekli maaşları ve bayram ikramiyelerinin birlikte hesaplara yatırılması için çalışma yapılıyor.

Temmuz ayı emekliler için oldukça iyi geçecek. Temmuz ayıyla birlikte zamlı maaşları almaya hazırlanan emekliler, bayram ikramiylerini de maaşla birlikte alarak ihtiyaçlarını daha rahat karşılama imkanı bulacak.

KURBAN BAYRAMI NE ZAMAN
31 Temmuz ile 3 Ağustos tarihlerinde kutlanacak Kurban Bayramı öncesinde maaş ve ikramiyelerin yatırılması için çalışmalar hızlandı.

BAYRAM İKRAMİYELERİ 27-30 TEMMUZ’DA
Bayram ikramiyelerinin 27-30 Temmuz tarihleri arasında hesaplara yatması hedefleniyor.

HANGİ EMEKLİ NE KADAR MAAŞ ALACAK
Son 5 aylık enflasyon yüzde 4.57 olarak gerçekleşti. Emekli maaşlarına yüzde 4.57’lik zamma kesin gözüyle bakılıyor. Enflasyon bu oranın üzerine çıkarsa emekliler daha fazla zam alacak. Kesin rakam, 3 Temmuz’da belli olacak.

Yüzde 4.57 zam alınması durumunda en düşük SSK emeklisinin aylığı 2 bin 214 liraya, Bağkur emeklisinin aylığı 1985 liraya tarım emeklisinin aylığı ise 1500 liraya çıkacak.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

2

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Gurbetci

birde hakkini yediniz engellilerin hakkini verseniz borclandirip parayi alip almanya 100 porzent türkiye 72 porzent 36 sene önce malulen emekli yapar nefestarlik seker yüksek tansiyonortopedik engelli akciger kalp ameliyatini tanimayan ilsaglik kurumu bilecik devlet hastanesi osmangazi eskisehir yüzde 60dan fazla calisir karari 2017den beri mahkemelerde hak ariyorum bugüne kadar cevap bile vermiyor engelli haklani veriyorlarmis kimi kandiriyorsunuz ancak mezarda kürkiyenin engellilere verdigi haklari merkel kiskaniyor yaziklar olsun2017 eylul sonu paramida aldilar

Bilecikli

Müjde bunun neresinde acaba.
Bayram ikramiyesini bayramdan sonra verecek değiller ya. Ki zaten kişinin hak ettiği maaş yıllardır bayram öncesi verilir. Zam oranı da önceden belirlenmiş olan oranda ya yüzde 4 yada enflasyon oranı. Fazlası verilirse müjde olur.
Hadi hayırlı bayramlar.