Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_barinak-icine-laboratuvar-ve-ameliyathane-yapilacak.jpg
Bilecik

Barınak içine laboratuvar ve ameliyathane yapılacak

fırıncılar
Bilecik

Bilecik’te yeni tarifeyi almadan zamlı ekmek satan fırınlara ceza yağdı

bilecik-haber_bilecik-te-nakliyecilere-hayvanlarin-refahi-ve-korunmasi-egitimi-verildi.jpg
Güncel

Nakliyecilere hayvanların refahı ve korunması eğitimi

kaaza
Bilecik

Bilecik’te freni boşalan tır, 3 araca ve apartman duvarına çarptı

bilecik-haber_baskan-yildirim-hastalara-acil-sifalar-diledi.jpg
Güncel

Başkan Yıldırım hastalara acil şifalar diledi

bilecik-haber_sabah-namazi-bulusmasina-cocuklardan-yogun-ilgi.jpg
Bilecik

Sabah namazı buluşmasına çocuklardan yoğun ilgi

AYI
Bilecik

Ayının yaptığı uyanıklık adeta şapka çıkarttı

KAMUSEN
Bilecik

Kamu-Sen’den zam tepkisi!

beydemiz
Bilecik

Alternatif müziğin genç ismi Ufuk Beydemir, Bilecik’e geliyor

KOLESTEROL VE BESLENME
Bilecik

Kolestrol ve Beslenme