Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_eskisehir-bilecikliler-dernegi-nden-baskan-bakkalcioglu-na-ziyaret.jpg
Bozüyük

Eskişehir Bilecikliler Derneği’nden Başkan Bakkalcıoğlu’na ziyaret

bilecik-haber_muftu-erhun-dan-nasihat-niteliginde-sohbet.jpg
Güncel

Müftü Erhun’dan nasihat niteliğinde sohbet

bilecik-haber_sektorel-sorun-ve-cozum-onerileri-degerlendirildi.jpg
Güncel

Sektörel sorun ve çözüm önerileri değerlendirildi

bilecik-haber_su-kanalina-devrilen-beton-mikserinin-surucusu-yaralandi.jpg
Bilecik

Beton mikseri su kanalına devrildi: 1 yaralı

bilecik-haber_ak-parti-istisare-ve-degerlendirme-toplantisi-gerceklestirildi.jpg
Güncel

AK Parti ‘İstişare ve Değerlendirme’ toplantısı

bilecik-haber_pazaryeri-nde-sarikamis-harekatinin-107-yili-konferansi-yapildi.jpg
Güncel

Sarıkamış Harekatının 107. yılı konferansı yapıldı

bilecik-haber_buz-pistine-donen-yoldaki-kazalar-anbean-kaydedildi.jpg
Bilecik

Buz pistine dönen yoldaki kazalar anbean kaydedildi

bilecik-haber_baskanlar-yapilacak-projelerini-degerlendirdi.jpg
Güncel

Başkanlar yapılacak projelerini değerlendirdi

bilecik-haber_buzlu-yolda-devrilen-tankerin-surucusu-yaralandi.jpg
Bilecik

Buzlu yolda devrilen tankerin sürücüsü yaralandı

sogut
Bilecik

Söğüt Belediyesi’nin araç parkuru genişliyor