Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_hedef-bilecik-cam-bali-ni-butun-turkiye-ye-duyurmak.jpg
Bilecik

Hedef “Bilecik Çam Balı”nı bütün Türkiye’ye duyurmak

bilecik-haber_agacta-mahsur-kalan-kediyi-itfaiye-kurtardi.jpg
Bilecik

Ağaçta mahsur kaldı, itfaiye kurtardı

bilecik-haber_parmak-izi-birakmamak-icin-eldiven-giyen-cocuk-hirsiz-guvenlik-kamerasini-hesaba-katmadi.jpg
Bilecik

Çocuk hırsız güvenlik kamerasını hesaba katmadı

bilecik-haber_osmaneli-nde-elektrik-hatlari-yer-altina-aliniyor.jpg
Güncel

Osmaneli’nde elektrik hatları yer altına alınıyor

bilecik-haber_tek-kadin-yarismacinin-posta-guvercini-200-kilometre-ucarak-birinci-oldu.jpg
Bilecik

200 kilometre uçarak birinci oldu

bilecik-haber_ozel-gonullu-gencler-her-hafta-bir-cami-veya-okulu-dip-bucak-temizliyor.jpg
Bilecik

Gönüllü gençler dip bucak temizliyorlar

bilecik-haber_yildiz-erkekler-voleybol-il-sampiyonu-edebali-ortaokulu-oldu.jpg
Bilecik

Şampiyon Edebali Ortaokulu oldu

bilecik-haber_baskan-yildirim-besiktas-mahallesi-yonetimi-il-bir-araya-geldi.jpg
Güncel

Başkan Yıldırım, Beşiktaş Mahallesi yönetimi ile bir araya geldi

bilecik-haber_bilecik-il-halk-kutuphanesi-mudurlugune-selda-ozturk-atandi.jpg
Bilecik

Bilecik İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğüne Selda Öztürk atandı

bilecik-haber_bilecik-te-fenerbahceliler-kahvaltida-bulustu.jpg
Güncel

Fenerbahçeliler Bilecik’te kahvaltıda buluştu