Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_seyh-edebali-universitesi-kendi-mobilya-ihtiyacini-kendi-karsilayacak.jpg
Güncel

Üniversitemiz kendi mobilya ihtiyacını kendi karşılayacak

BASKANSAHIN
Bilecik

Başkan Şahin, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

bilecik-haber_ozel-bu-fotograflar-saatte-240-kilometre-hizla-giden-trenden-cekildi.jpg
Bilecik

Bu fotoğraflar, saatte 240 kilometre hızla giden trenden

bilecik-haber_temel-kimyasallar-kategorisinde-3-unculuk-odulune-layik-gorulduler.jpg
Güncel

‘Temel Kimyasallar’ kategorisinde 3’üncülük ödülü

bilecik-haber_baskan-yaman-bayirkoy-goletinde-gelinen-son-durumu-inceledi.jpg
Bilecik

Başkan Yaman, Bayırköy Göletinde gelinen son durumu inceledi

bilecik-haber_bseu-bolum-baskani-kudubes-poster-bildiri-birincilik-odulune-layik-goruldu.jpg
Güncel

BŞEÜ Bölüm Başkanı Kudubeş’e ’Poster Bildiri Birincilik’ ödülü

bozuyuk
Bilecik

Bozüyük’te Cansuyu 330 lira, Kış desteği 300 lira oldu

kaza
Bilecik

Bilecik’te Fabrika servisi ile tır çarpıştı: 8 yaralı

bilecik-haber_ak-parti-haftalik-olagan-yonetim-kurulu-toplantisi-yapti.jpg
Güncel

AK Parti haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı

bilecik-haber_bilecik-ekibinin-hentbol-erkekler-2-ligi-nde-ilk-maci-18-aralik-gunu.jpg
Güncel

Bilecik ekibinin Hentbol Erkekler 2. Ligi’nde ilk maçı 18 Aralık günü