Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

Ekran Resmi 2024-09-12 19.29.27
Genel

Slim Fit Tişört Trendleri!

Ekran Resmi 2024-09-12 19.28.41
Genel

Saf Su Nedir?

Ekran Resmi 2024-09-12 19.28.03
Genel

Öğretmen Dolabı

Ekran Resmi 2024-09-12 11.51.52
Genel

Organik Zeytinyagi Nedir, Faydaları Neler?

Ekran Resmi 2024-09-12 19.26.34
Genel

Kete Şort İçin Tavsiyeler

Ekran Resmi 2024-09-12 19.25.35
Genel

Kadın Sweatshirt Modellerinde Farklı Seçenekler

Ekran Resmi 2024-09-12 19.24.19
Genel

İdrar Toplama Kabı Nedir ve Neden Önemlidir?

Ekran Resmi 2024-09-12 19.23.27
Genel

Halı Seçimi ve Bakımı İpuçları

Ekran Resmi 2024-09-12 19.22.06
Genel

Erkek Beyaz Gömlek Modası

Ekran Resmi 2024-09-12 11.57.23
Genel

Duck Kumaş Nedir ve Nerelerde Kullanılır?