Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

Seyir halindeki araçta sentetik uyuşturucu bulundu
Bilecik

Seyir halindeki araçta sentetik uyuşturucu bulundu

154 okul projesi
Bilecik

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bilecik’te

öncel cnc sıcak tel kesim makinesi
Genel

Sıcak Tel Köpük Kesme Makineleri: Öncel CNC ile Hassasiyet ve Verimlilik Nasıl Sağlanır?

Abka Furniture metal sandalye modelleri
Genel

Metal Sandalyeler: Abka Furniture ile Kalite ve Şıklık Nasıl Buluşuyor?

Ankara Psikolog Yorum (1)
Genel

Öfke ve Anksiyete: Duygusal Kontrolün Önemi

yapay zeka siteleri, ai siteleri, yapay zeka uygulamaları (4)
Güncel

Yapay Zeka Uygulaması Meraklıları için Buluşma Noktası

Transfer (2)
Genel

Tatilinizi Kolaylaştıracak Transfer Hizmetleri

Ekran Resmi 2024-07-03 23.21.45
Genel

Tasarım Mobilya Nedir?

Ekran Resmi 2024-07-03 23.20.56
Genel

Soğuk Hava Deposu

Ekran Resmi 2024-07-03 23.20.02
Genel

Restoran Mobilyaları Tercihinde Öne Çıkanlar