Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

Ekran Resmi 2024-04-28 19.44.12
Genel

Malzeme Dolabı  

Ekran Resmi 2024-04-28 19.43.33
Genel

Kısa Abiye Modelleri İçin Kombin Önerileri

Ekran Resmi 2024-04-28 19.42.55
Genel

İstanbul Eşya Depolama Fırsatları

Ekran Resmi 2024-04-28 19.42.01
Genel

İlk Yardım Mankeni 

Ekran Resmi 2024-04-28 19.41.00
Genel

Hassas Teraziler Nasıl Olmalıdır?

Ekran Resmi 2024-04-28 19.40.17
Genel

Gimbal Nedir, Neden Önemlidir?

Ekran Resmi 2024-04-28 19.39.38
Genel

Fethiye Otel Tercihinde Öne Çıkanlar

Ekran Resmi 2024-04-28 19.38.59
Genel

Çift Kişilik Battaniye Ürünleri

Ekran Resmi 2024-04-28 19.37.17
Genel

Altın Kolye Ucu Modelleri Nasıldır?

Ekran Resmi 2024-04-28 19.37.17
Genel

Altın Harf Kolye Modellerinde Yeni Trendler