Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ÖNDER_ÇAKIR
Bilecik

Başkan Çakır’ın Berat Kandili Mesajı

HÜSEYİN OCAK
Bilecik

Başkan Ocak’ın Berat Kandili Mesajı

dodurga
Bilecik

Başkan Tuna’nın Berat Kandili Mesajı

bilecik-haber_bilecik-tso-berat-kandili-mesaji-5326.jpg
Bilecik

Bilecik TSO Berat Kandili Mesajı

bilecik-haber_baskan-tekin-in-berat-kandili-mesaji-5328.jpg
Bilecik

Başkan Tekin’in Berat Kandili Mesajı

bilecik-haber_baskan-yildirim-in-berat-kandili-mesaji-5331.jpg
Bilecik

Başkan Yıldırım’ın Berat Kandili Mesajı

bilecik-haber_baskan-sahin-in-berat-kandili-mesaji-5332.jpg
Bilecik

Başkan Şahin’in Berat Kandili Mesajı

bilecik-haber_baskan-sever-in-berat-kandili-mesaji-5333.jpg
Bilecik

Başkan Sever’in Berat Kandili Mesajı

bilecik-haber_baskan-suer-in-berat-kandili-mesaji-5334.jpg
Bilecik

Başkan Suer’in Berat Kandili Mesajı

drbilgehanaydin
Güncel

Deneyimli Estetik Cerrahisi Bilgehan Aydın