Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_aatext2022090128789336.jpg
Bilecik

Bilecik’te tarlaya devrilen otomobildeki 3 kişi yaralandı

bilecik-haber_aatext2022090128781622.jpg
Bilecik

Bilecik’te araç sahipleri kilim ve battaniyelerle dolu önlemi aldı

bilecik-haber_aatext2022083128778784.jpg
Bilecik

Bilecik’te evde kilitli kalan 5 aylık bebeği itfaiye ekipleri kurtardı

WhatsApp Image 2022-08-29 at 15.32.48
Bilecik

OSMANELİ BELEDİYE BAŞKANI MÜNÜR ŞAHİN’İN 30 AĞUSTOS MESAJI

bilecik-haber_milletvekili-yasar-tuzunun-30-agustos-mesaji.jpg
Bilecik

MİLLETVEKİLİ YAŞAR TÜZÜN’ÜN 30 AĞUSTOS MESAJI

bilecik-haber_pazaryeri-belediye-baskani-zekiye-tekinin-30-agustos-mesaji.jpg
Bilecik

PAZARYERİ BELEDİYE BAŞKANI ZEKİYE TEKİN’İN 30 AĞUSTOS MESAJI

bilecik-haber_bayirkoy-belediye-baskani-mustafa-yamanin-30-agustos-mesaji.jpg
Bilecik

BAYIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA YAMAN’IN 30 AĞUSTOS MESAJI

bilecik-haber_baskan-golcanin-30-agustos-mesaji.jpg
Bilecik

BAŞKAN GÖLCAN’IN 30 AĞUSTOS MESAJI

bilecik-haber_ak-parti-bilecik-il-baskani-serkan-yildirimin-30-agustos-mesaji.jpg
Bilecik

AK PARTİ BİLECİK İL BAŞKANI SERKAN YILDIRIM’IN 30 AĞUSTOS MESAJI

bilecik-haber_golpazari-belediye-baskani-hayri-suerin-30-agustos-mesaji.jpg
Bilecik

GÖLPAZARI BELEDİYE BAŞKANI HAYRİ SUER’İN 30 AĞUSTOS MESAJI