Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_aatext2022081628661055.jpg
Bilecik

Bilecik’te tarihi eser niteliğinde olduğu değerlendirilen yılan derisine yazılı dini eser ele geçirildi

bilecik-haber_aatext2022081628661021.jpg
Bilecik

Bilecik’te uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli yakalandı

bilecik-haber_aatext2022081628659189.jpg
Bilecik

Bilecikli çift, internette gördüğü ejder meyvesinin üreticisi oldu

bilecik-haber_guvenlik-ve-koordinasyon-toplantisi-yapildi.jpg
Bilecik

GÜVENLİK VE KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

bilecik-haber_baskan-bakkalcioglu-genc-sporcularla-bulustu.jpg
Bilecik

BAŞKAN BAKKALCIOĞLU, GENÇ SPORCULARLA BULUŞTU

bilecik-haber_cocuk-oyun-ve-bakimevi-kayitlarina-yogun-ilgi.jpg
Bilecik

ÇOCUK OYUN VE BAKIMEVİ KAYITLARINA YOĞUN İLGİ

bilecik-haber_porland-ve-sef-mehmet-yalcinkayadan-12-tariflik-video-serisi.jpg
Bilecik

PORLAND VE ŞEF MEHMET YALÇINKAYA’DAN 12 TARİFLİK VİDEO SERİSİ

bilecik-haber_bilecikspor-maclarini-universite-stadinda-oynayacak.jpg
Bilecik

Bilecikspor maçlarını Üniversite stadında oynayacak

bilecik-haber_kizilay-hijyen-kolisi-dagitimina-basladi.jpg
Bilecik

KIZILAY “HİJYEN KOLİSİ” DAĞITIMINA BAŞLADI

bilecik-haber_aatext2022081528651034.jpg
Bilecik

Bilecik’te “Gökyüzünü izliyorum” etkinliği