HALKIN TALEP VE GÖRÜŞLERİ DİNLENDİ | Bilecik HaberBilecik Haber

30 Kasım 2022 - 23:54

HALKIN TALEP VE GÖRÜŞLERİ DİNLENDİ

HALKIN TALEP VE GÖRÜŞLERİ DİNLENDİ
Son Güncelleme :

25 Kasım 2022 - 15:02

369 okunma

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, talep ve görüşlerin alınması amacıyla gerçekleştirilen Halk Günü’nde, vatandaşları dinlemeye devam ediyor.

Belediye Başkanlığında gerçekleştirilen buluşmada Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, halkı dinleyerek, talep ve görüşlerin daha kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlıyor.

Her hafta düzenlenen Halk Günü hakkında sosyal medya hesabında kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, ‘’Haftanın en güzel günü Halk Günü’nde vatandaşlarımızla bir araya gelerek onların talep ve sorunlarını dinledim. Şehrimizi güzelleştirmek, sorunları halkımızın makamında çözmek için tüm vatandaşlarımızı bir sonraki Halk Günü’ne bekliyorum. Çünkü Bilecik birlikte güzel’’ ifadelerini kullandı

Vatandaşlar da düzenlenen Halk Günü’nden duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan V. Subaşı’ya teşekkür etti.

YORUM YAP

4 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Bilecikli
4 gün önce

Dinyemekle olmuyor icrat lazım

HABİBE
3 gün önce

Hikaye show dan başka bir şeyin yok Melek Mızrak Subaşı
İyi Parti il başkanı ÇOK iyi bir açıklama yaptı resim çekmekle bu iş olmaz Belediyeyi ziyaret evine çevirdiniz muhabbetle günü geçiriyorsunuz.Halka şirin gözükmekle iş yapıyorum diye milleti kandıramazsınız .
Soruyorum birlikte yürüğünüz MECLİS ÜYELERİ nerde yanınızda neden yok HALKIN seçtiği meclis üyeleri
neden yanınız da yok

Halkın Sesi
3 gün önce

Belediye Görülmemiş Bir Borca soktunuz 100 milyarı geçti kimsenin haberi yok habire borç borçlanıyorsunuz . Bu paraları nereye veriyorsunuz .Bu halkın parasının hesabını vereceksiniz bir gün.

Bilecikli
2 gün önce

Bir türlü Bahçelievler mahallesi pelitözü arası yolu yapamadınız çukurları doldurdunuz fakat onuda beceremediler yetkililer gelip kontrol eden yok sanki oturduğu koltuğundan kalkan yok ne diye halk günü yapılıyor