muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 7 Ocak 2019, Saat 11:10 1 Yorum

» Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü İbrahim Taş’tan Yurt Müjdesi

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü İbrahim Taş’tan Yurt Müjdesi

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Ankara temasları kapsamında Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Recep Ali Er ile bir araya geldi.

Ziyarette Bozüyük’te eğitim gören öğrencilerin barınma sorunu gündeme geldi.

 

Bozüyük’te eğitim veren Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Bozüyük Meslek Yüksekokulu bünyesinde 1100 öğrencinin bulunduğunu belirten Rektör Taş, ilçenin yurt ihtiyacını Genel Müdür Recep Ali Er’le paylaştı.

 

Üniversitenin gelecek planlaması içinde Bozüyük’e fakülte kurmanın da bulunduğunu belirten Rektör Taş, ilçeye hem kız hem de erkek öğrenciler için yurt yapılması konusunda olumlu bir görüşme gerçekleştiğini ifade etti.

 

Rektör Taş, ziyarette gösterdikleri konukseverlik ve yurt sorununa ilişkin hassasiyetleri nedeniyle Recep Ali Er’e teşekkürlerini sundu.1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
ZAFER

Sayın rektörüm görüşlerinize saygımız sonsuz fakat orda ticaret ile uğraşan yurt ve apart işleten esnaf arkadaşlarıda düşümek gerekiyor.Orda faaliyet gösteren konaklama da yardımcı olan apart ve yurtlar yeterlimi kapasitesi kaç yüksek öğrenim öğrencilerine yeterli geliyormu bunlarıda göz arda etmek gerekir bizce. saygılarımla.