Bilecik’in Tek Kadın Belediye Başkanı Mazbatasını Aldı

31 Mart yerel seçimlerinde Bağımsız Belediye Başkan adayı olarak girdiği seçimleri büyük bir farkla kazanan ve Bozüyük Adliyesi’ne kalabalık bir grupla gelen Tekin’e mazbatasını, İlçe Seçim Kurulu Başkanı hakim Fatih Çöllüoğlu takdim etti.

3 gündür ulusal televizyon ve gazetelerde gündeme oturan Tekin’e mazbata alımı sırasında da yoğun bir sevgi seli vardı. Adliyeye girdiği andan itibaren mazbata için orada bulunan Pazaryeri ve Bozüyük muhtarları, adliye personeli ve beraberinde gelen onlarca kadın erkek vatandaşlar tarafından tebrik yağmuruna tutulan Tekin’in heyecanı gözlerden kaçmadı.

 

Tekin, yaptığı açıklamada, çok duygulu olduğunu, ilçesi için güzel hizmetler yapmak istediğini ifade etti.
Makam meraklısı bir insan olmadığını ifade eden Tekin, “Allah bize en güzel, objektif, hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. İlçe içinde makam arabasını kullanmayı pek düşünmüyorum. Biz yola çıkarken tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmeyeceğiz diye yola çıktık, Allah bize bu sözümüzü korumayı nasip etsin. Tek temennim birlik ve beraberlik içinde Pazaryeri ilçesine hizmet etmektir.” diye konuştu.

 

Odası adeta çiçek bahçesine dönen Tekin’e, ülkenin dört bir tarafından her kesimden insan tarafından tebrik mesajı yağıyor.

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bünyamin çe

Millete hizmet güzeldir hakka hizmet halka hizmettir başarılar dilerim

serdar

basarılar baskanım ilçenin tek sorunu sanayileşmek sanayi geldinmii memlket büyürr gelişir devllet yatırımı daha fazla laırsınızz benden söylemesi

Copyright © 2012 - 2019 Haber228 - Tüm Hakları Saklıdır.