Türk Futbolunun Efsane İsmi Nihat Kahveci Bilecik’te

Türk futbolunun ve milli takımın efsane isimlerinden Nihat Kahveci, Bilecik’in Bozüyük ilçesinde geçirdiği rahatsızlık sonucu yatağa bağımlı halde yaşamını sürdüren koyu Beşiktaş taraftarı Fikret Türk (30)’e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Geçirdiği rahatsızlık sonucu yatağa bağlı bir şekilde yaşamını sürdüren Fikret Türk’ü evinde Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ile birlikte ziyaret eden Nihat Kahveci, Beşiktaşlı hayranına imzalı formasını hediye etti.

 

Duygu dolu anların yaşandığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Beşiktaşlı Fikret Türk, “Bir Beşiktaşlı olarak yıllarca ekranlardan izlediğim muhteşem bir futbolcuyu evimde görmek beni çok mutlu etti. Kendisine ve Belediye Başkanımız Fatih Bakıcı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

 

Milli Futbolcu Nihat Kahveci, burada yaptığı açıklamada, “Fikret Kardeşimizi ziyaret ederek, onu biraz olsun sevindirebildiysek, ne mutlu bize; bu vesile ile bizleri Bozüyük’te ağırlayan bu güzel ziyarete öncü olan Belediye Başkanımız Fatih Bakıcı’ya ayrıca teşekkür etmek istiyorum” dedi.

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
K.ÖZTÜRK

Kardeşimize Yüce Allah (C.C.) den acil şifalar diliyorum. Ve Türk Futbolunun efsane ismi, Beyefendisi, Avrupa’da Türk futbolunu en iyi şekilde temsil eden Nihat KAHVECİ kardeşimizi bu topraklara getiren Sayın Belediye Başkanınada Şükranlarımızı bir borç bilirim. Nihat adamsın kardeşim Seni Seviyoruz…Kardeşimize de acil şifalar diliyorum..

Copyright © 2012 - 2019 Haber228 - Tüm Hakları Saklıdır.