» AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık’tan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Ak Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. yıl dönümü dolayısıyla yayınladı.

30 Ağustos Zaferinin tüm mazlum halklara örnek teşkil edecek biçimde işgalci güçlere unutulmayan bir ders vererek Türk Milletinin hiçbir şeklide bağımsızlığından ödün vermeyeceğini sonsuza kadar var olacağını bütün dünya ya duyurduğunu kaydeden İl Başkanı Karabıyık, şunları kaydetti: “Bağımsızlığı ve özgürlüğü karakteri kabul eden Büyük Türk Milleti, bundan tam 97 yıl önce verdiği mücadelenin, gösterdikleri kahramanlığın ve o gün yazılan şanlı destanımızın bizlere bırakılan en büyük miras ve aynı zamanda en büyük emanet olduğunu biliyoruz.

Millet olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yılında bu büyük destanın coşkusunu ve gururunu bir kez daha yaşıyoruz. Bu zafer, tüm mazlum halklara örnek teşkil edecek biçimde işgalci güçlere unutulmayan bir ders vererek Türk Milletinin hiçbir şeklide bağımsızlığından ödün vermeyeceğini sonsuza kadar var olacağını bütün dünya ya duyurmuştur.

Bu duygularla, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Bilecikli hemşerilerimin ve şanlı ordumuzun tüm mensuplarının, Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”

AK Parti İl Başkanı

Fikret Karabıyık

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
0
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?x
()
x