“BİLECİK” 5. TÜRK DÜNYASI ATA SPORLARI ŞENLİĞİNDE YERİNİ ALDI | Bilecik HaberBilecik Haber

6 Aralık 2022 - 08:15

“BİLECİK” 5. TÜRK DÜNYASI ATA SPORLARI ŞENLİĞİNDE YERİNİ ALDI

“BİLECİK” 5. TÜRK DÜNYASI ATA SPORLARI ŞENLİĞİNDE YERİNİ ALDI
Son Güncelleme :

23 Temmuz 2022 - 18:00

160 okunma

Bu yıl Bursa Keles Kocayayla’da Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Keles Belediyesi ve Türk Dünyası Kültür Başkenti olarak TÜRKSOY koordinasyonunda 5. si düzenlenecek olan Uluslararası Türk Dünyası Ata Sporları Şenliği’nde Bilecik valiliği himayelerinde Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda Bilecik İl Özel İdaresi, Osmaneli Belediye Başkanlığı ve Pazaryeri Belediyesi Belediyesi Başkanlığı, Söğüt Kaymakamlığı ortaklığında “Bilecik” yerini aldı.

16 Türk Devletini temsil eden çadırların birisi olarak gelen misafirlerini şehrin zengin tarihinin kültürünün doğal güzelliklerinin anlatılacağı alanda ayrıca eylül ayında gerçekleşecek 741. Ertuğrul Gazi’yi Anma Yörük Şenlikleri ve bu yıl 100. Yılını idrak edilecek Bilecik’in Düşman İşgalinden Kurtuluşu Şenliklerine davet edilmesi planlanıyor.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Serkan Bircan, ”Bizleri Yalnız bırakmayan Osmaneli Belediye Başkanlığı, Pazaryeri Belediye Başkanlığı, Söğüt Kaymakamlığı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

 

       

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN