» Bilecik’te Trafik Kazası

Bilecik’te 2 aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında araçlarda maddi hasar oluştu.Haber228 whatsapp hattına gelen ihbara göre, Bilecik merkez Gazipaşa Mahallesi Tevfikbey Caddesi ile Cumhuriyet Caddesinin kesiştiği kavşakta 11 EM 067 plakalı otomobil ile 44 FJ 808 plakalı Jip çarpıştı.

Çarpışmanın etkisi ile 2 araçta savruldu, kazada ölen yada yaralanan olmazken araçlarda maddi hasar meydana geldi.

4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster

arkadaş yazıklar olsun böyle devlete ve bu devletten maaş alıp asalak gibi işini yapmayanlara. orası hergün kazaya müsait. hergün ordan geçiyorum ve hergün aşağıdan gelen arabayı görmeden Allaha emanet basıyorum gaza. bunu gören bir ben miyim????

Abicim kendi yazdığını kendin okusan nerde nasıl davranılması gerektiğini yazında görürsün. ALLAH göz vermiş sağına bakacaksın öyle çıkacaksın. Ha işte senin gibi ALLAH a emanet basarsan sağdan böyle vururlar.

Gaza basmazsan, yavaşlarsan, geleni görür ve kaza yapma riskini azaltırsın Turgut bey. Devletle bu kazanın veya bu kavşağın ne ilgisi var? Esas hastane girişinin olduğu kavşağa adam gibi çözüm bulamayanlar asalaktır, bu kavşakta bir şey yok.

Turgut dayı milletin hatasını devlete nasıl bağladın sen ya. Gerçi sende haklısın sağına soluna bakmadan allaha emanet basan O kadar andaval sürücü var ki her araca kaza yapmasın diye bi trafik polisi vermeleri lazım.

4
0
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?x
()
x