» BUGÜN DEMOKRASİ NÖBETİNİN ŞAHLANIŞ GÜNÜ

Tüm ülkemizde olduğu gibi Kuruluş ve Kurtuluş’un Şehri Bilecik’imizde de 26 gündür gerçekleştirilen Demokrasi, Milli İradeye Saygı ve Kardeşlik Nöbeti bugün düzenlenecek olan muhteşem program ile sona eriyor.

 

Geçtiğimiz 7 Ağustos Pazar günü Yenikapı Miting Alanı’ndaki program ile taçlandırılan ”Demokrasi, Milli İradeye Saygı ve Kardeşlik Nöbetinin sonuncusu bu akşam yine binlerce vatandaşımızın katılımıyla gerçekleştirilecek.

 

Bütün şehirlerimizde gerçekleştirilecek olan ve siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve hemşehrilerimizin katılacağı Demokrasi, Milli İradeye Saygı ve Kardeşlik Nöbetinde bu akşam da birlik ve beraberliğin tablusu yeniden çizilecek. Demokrasi şehitlerimiz için Kur’anı Kerimin okunacağı, duaların edileceği, birlik ve beraberliğimiz için güzel mesajların verileceği programda yine meydanların Türk Bayraklarıyla donatılacak.

 

Ülke ve millet olarak hep birlikte olmamız gereken bu birlik ve beraberlik gününde, hain FETÖ örgütü ve hain emel peşinde olanlara en güzel cevabı vermek için bütün vatandaşları son demokrasi nöbetine davet ediyoruz.

 

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
0
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?x
()
x