Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

konut
Bilecik

81 ilde sosyal konut projesi hayata geçecek

chp
Bilecik

Bilecik’te CHP’den alternatif 19 Mayıs töreni

bilecik-haber_pazaryeri-nde-kazi-malzemeleriyle-yakalanan-4-kisi-hakkinda-islem-yapildi.jpg
Bilecik

Bilecik’te kazı malzemeleriyle yakalanan 4 kişi hakkında işlem yapıldı

bilecik-haber_chp-bilecik-il-baskaniligindan-basin-aciklamasi.jpg
Güncel

CHP BİLECİK İL BAŞKANILIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI

bilecik-haber_el-yapimi-ask-tiyatro-severlerle-bulustu.jpg
Güncel

EL YAPIMI AŞK TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTU

bilecik-haber_103-yilinda-19-mayis-coskusu.jpg
Bilecik

BİLECİK’TE 103. YILINDA 19 MAYIS COŞKUSU

bilecik-haber_bozuyuklu-gencler-ceza-ile-bulustu.jpg
Bilecik

BOZÜYÜKLÜ GENÇLER “CEZA” İLE BULUŞTU

IMG-20220518-WA0021
Bilecik

Mega Bilişim 19 Mayıs Mesajı

bilecik-haber_8-bin-600-yillik-flut-ilk-kez-sergilendi-1.jpg
Güncel

8 bin 600 yıllık flüt Bilecik’te ilk kez sergilendi

281752536_2361771720632440_123758356861692417_n
Güncel

Milletvekili Selim Yağcı’dan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’a ziyaret