Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

TEKKE-LEFKE KALE”SOSYAL HIZMETLER SALONU
Bilecik

“Tekke-Lefke Kale” sosyal hizmetler salonu haziran ayında hizmet vermeye başlayacak

bilecik-haber_pazaryeri-esnaf-ve-sanatkarlar-odasi-baskanligina-ibrahim-karakas-yeniden-secildi-2.jpg
Bilecik

Pazaryeri yeniden İbrahim Karakaş dedi

images (6)
Bilecik

Meteoroloji’den Bilecik için sıcak hava uyarısı

KORLERSAGIRLAR
Bilecik

Körler Sağırlar Birbirini Ağırlamaya devam ediyor

bilecik-haber_bilecik-te-saglikli-yasam-icin-bisiklet-turu-duzenlendi.jpg
Bilecik

Bilecik’te sağlıklı yaşam için bisiklet turu düzenlendi

bilecik-haber_yol-yapmak-herkese-nasip-olmaz-1.jpg
Bilecik

Başkan Hayri Suer: “Yol yapmak herkese nasip olmaz”

bilecik-haber_bilecik-te-ilk-resmi-kadin-futbol-maci.jpg
Bilecik

BİLECİK’TE İLK RESMİ KADIN FUTBOL MAÇI

bilecik-haber_cehov-dan-secmeler-oyunu-bilecik-te-sahne-aldi.jpg
Güncel

ÇEHOV’DAN SEÇMELER OYUNU BİLECİK’TE SAHNE ALDI

bilecik-haber_bahceli-ye-bork-hediye-etti.jpg
Bilecik

BAHÇELİ’YE “BÖRK” HEDİYE ETTİ

BULUSTULAR
Bilecik

45 sene sonra buluştular