Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_osmaneli-nde-mesleki-egitim-merkezi-acildi.jpg
Güncel

Osmaneli’nde Mesleki Eğitim Merkezi açıldı

bilecik-haber_turk-halk-muzigi-korosu-calismalarina-tum-hiziyla-devam-ediyor.jpg
Güncel

THM Korosu çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor

bilecik-haber_vali-kizilkaya-kesisme-iyi-ki-varsin-eren-filmini-izledi.jpg
Güncel

Vali Kızılkaya, ’Kesişme: İyi ki Varsın Eren’ filmini izledi

bilecik-haber_surucu-taktigi-kask-sayesinde-kurtuldu.jpg
Bilecik

Sürücü taktığı kask sayesinde kurtuldu

bilecik-haber_bozuyuk-osb-de-mesleki-egitim-merkezi-irtibat-burosu-acilisi-yapildi.jpg
Güncel

Mesleki Eğitim Merkezi irtibat bürosu açılışı yapıldı

bilecik-haber_bilecik-belediyesi-nden-pazar-arastirmasi.jpg
Bilecik

Bilecik Belediyesi’nden pazar araştırması

bilecik-haber_kadinlara-ozel-hatim-programi-duzenlendi.jpg
Güncel

Kadınlara özel hatim programı düzenlendi

bilecik-haber_golpazari-nda-agaca-carpan-otomobilin-surucusu-yaralandi.jpg
Bilecik

Ağaca çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı

bilecik-haber_bilecik-valisi-kizilkaya-gazetecilerle-bir-araya-geldi.jpg
Bilecik

Bilecik Valisi Kızılkaya gazetecilerle bir araya geldi

YB-TREND-GIYIM-BILECIK
Bilecik

Y.B TREND GİYİM BiLECiK’TE AÇILDI