Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_yayaya-carpan-motosiklet-surucusu-kayiplara-karisti.jpg
Bilecik

Yayaya çarptı kayıplara karıştı

açı
Bilecik

Bilecik AÇI Koleji

KURE
Bilecik

Küre’de sağduyu galip geldi!

timurlar-sigorta-bilecik
Bilecik

“Timurlar Sigorta Güven Şube” Bilecik’te hizmet vermeye başladı

bilecik-haber_osmaneli-belediyesinden-egitime-katki.jpg
Güncel

Osmaneli Belediyesinden eğitime katkı

bilecik-haber_halk-ekmekte-250-gram-ekmek-1-lira-25-kurustan-satilacak.jpg
Bilecik

250 gram halk ekmek 1 lira 25 kuruştan satılacak

bilecik-haber_baskan-bakkalcioglu-na-yoruk-posusu-hediye-ettiler.jpg
Güncel

Başkan Bakkalcıoğlu’na Yörük poşusu hediye ettiler

bilecik-haber_bilecik-in-isgali-ve-1-inonu-zaferi-konulu-soylesi.jpg
Bilecik

“Bilecik’in İşgali” ve “1. İnönü Zaferi” konulu söyleşi

bilecik-su-faturası
Bilecik

Bilecik’te su faturaları neden yüksek geliyor?

melis tuzun tok tutan besinler
Bilecik

Tok tutan besinler nelerdir?