Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

yagci-sahin
Bilecik

Milletvekili Yağcı’dan Başkan Şahin’e Zehir Zemberek Sözler

bilecik-haber_baskan-bakkalcioglu-ndan-1-inonu-zaferi-mesaji.jpg
Güncel

Başkan Bakkalcıoğlu’ndan 1. İnönü Zaferi mesajı

bilecik-haber_bozuyuk-belediyesi-nde-sosyal-denge-tazminati-sozlesmesi-imzalandi.jpg
Bilecik

“Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi” imzalandı

bilecik-haber_bilecik-te-kutuphanesiz-okul-kalmayacak-projesi-hayata-gecirildi.jpg
Bilecik

Kütüphanesiz Okul Kalmayacak projesi hayata geçirildi

bilecik-haber_yenilenen-sehir-hamami-hizmete-acildi.jpg
Bilecik

Yenilenen şehir hamamı hizmete açıldı

bilecik-haber_bilecik-kent-ormani-nda-yuzlerce-poset-cop-toplandi.jpg
Bilecik

Bilecik Kent Ormanı’nda yüzlerce poşet çöp toplandı

bilecik-haber_seyir-halindeyken-bir-anda-damperi-acilan-kamyon-yon-levhasina-devirdi.jpg
Bilecik

Seyir halindeki kamyonun damperi açıldı

bilecik-haber_alternatif-yollarla-yeni-hastaneye-ulasim-kolaylasacak.jpg
Bilecik

Alternatif yollarla yeni hastaneye ulaşım kolaylaşacak

bilecik-haber_kontrolden-cikan-otomobil-takla-atti-baba-ogul-yaralandi.jpg
Bilecik

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

bilecik-haber_sokak-hayvanlari-icin-dogaya-yem-ve-su-biraktilar.jpg
Bilecik

Sokak hayvanları için yem ve su bıraktılar