Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_bagisiklik-sistemine-guclendiren-mandalinaya-talep-yuksek.jpg
Bilecik

Bilecik’te mandalinaya talep yüksek

bilecik-haber_bilecik-beyaza-burundu.jpg
Bilecik

Bilecik beyaza büründü

bilecik-haber_4-eylul-sosyal-ve-kulturel-tesisi-dugun-salonu-2022-de-hizmet-verecek.jpg
Bilecik

4 Eylül düğün salonu 2022’de hizmet verecek

bilecik-haber_bozuyuk-te-kardan-dolayi-kapali-koy-yolu-kalmadi.jpg
Bilecik

Bozüyük’te kardan dolayı kapalı köy yolu kalmadı

bilecik-haber_belediye-personeline-yangin-ve-acil-durum-tatbikati.jpg
Güncel

Belediye personeline yangın ve acil durum tatbikatı

bilecik-haber_bilecik-te-6-koy-yolu-ulasima-kapandi.jpg
Bilecik

Bilecik’te 6 köy yolu ulaşıma kapandı

bilecik-haber_bilecik-genclik-spor-kulubu-ilk-macini-1-sayiyla-kaybetti.jpg
Bilecik

Bilecik Gençlik Spor Kulübü ilk maçını 1 sayıyla kaybetti

bilecik-haber_ak-parti-mahalle-bulusmalari-devam-ediyor.jpg
Güncel

AK Parti mahalle buluşmaları devam ediyor

bilecik-haber_el-emegi-urunlerin-sergilendigi-standi-ziyaret-etti.jpg
Güncel

El emeği ürünlerin sergilendiği standı ziyaret etti

tekın
Bilecik

Yeşilay’dan Başkan Tekin’e ziyaret