Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_bizim-kizlar-set-vermedi.jpg
Bilecik

“Bizim Kızlar” set vermedi

bilecik-haber_muftu-erhun-bana-gore-kavrami-dini-bilgiyi-mecrasindan-saptirir.jpg
Bilecik

Müftü Erhun: “Bana göre” kavramı dini bilgiyi mecrasından saptırır

bilecik-haber_bozuyuk-belediye-tiyatrosu-3-donem-secmeleri-yapildi.jpg
Bilecik

Bozüyük Belediye Tiyatrosu 3. dönem seçmeleri yapıldı

bilecik-haber_bayirkoyspor-kendi-evinde-maglup-oldu.jpg
Bilecik

Bayırköyspor kendi evinde mağlup oldu

bilecik-haber_ozel-corap-satma-bahanesiyle-1-saate-2-bin-305-lira-para-topladilar.jpg
Bilecik

Duygu sömürücüler 1 saate 2 bin 305 lira para topladılar

bilecik-haber_isbirliklerini-arttirarak-gelismeye-devam-ediyorlar.jpg
Güncel

İşbirliklerini arttırarak gelişmeye devam ediyorlar

bilecik-haber_yok-baskan-yardimcisi-kapicioglu-dan-osmaneli-ne-ziyaret.jpg
Güncel

Kapıcıoğlu’dan Osmaneli’ne ziyaret

bilecik-haber_bilecik-te-karla-mucadele-basladi.jpg
Güncel

Bilecik’te karla mücadele başladı

bilecik-haber_belediye-personeline-afet-farkindalik-egitimi-verildi.jpg
Güncel

Belediye personeline Afet Farkındalık Eğitimi

yangın
Bilecik

Bilecik’te elektrikli ısıtıcıdan çıkan yangın paniğe neden oldu