Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_kucukelmali-tabiat-parki-beyaza-burundu.jpg
Bilecik

Küçükelmalı Tabiat Parkı beyaza büründü

bilecik-haber_bseu-de-proje-ve-yayin-degerlendirme-toplantisi-yapildi.jpg
Güncel

BŞEÜ’de Proje ve Yayın Değerlendirme toplantısı

bilecik-haber_rektor-beydemir-vakif-gonullusu-ogrencilerle-soylesiye-katildi.jpg
Güncel

Rektör Beydemir, öğrencilerle söyleşiye katıldı

bilecik-haber_vali-kizilkaya-filipinler-istanbul-baskonsolosu-arvin-de-leon-u-makaminda-agirladi.jpg
Bilecik

Başkonsolos Arvin De Leon, Bilecik’te

bilecik-haber_osmaneli-ne-hibe-destegi.jpg
Güncel

Osmaneli’ne hibe desteği

bilecik-haber_bu-aractan-burunlari-bile-kanamadan-ciktilar.jpg
Bilecik

Bu araçtan burunları bile kanamadan çıktılar

bilecik-haber_bilecikspor-ligin-ilk-yarisini-lider-tamamladi.jpg
Bilecik

Bilecikspor ligin ilk yarısını lider tamamladı

bilecik-haber_ak-parti-bilecik-il-yonetim-kurulu-toplantisi-geceklestirildi.jpg
Bilecik

AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısı geçekleştirildi

bilecik-haber_osmaneli-belediyesi-nin-2022-yili-tahmini-butcesi-44-5-milyon-lira.jpg
Bilecik

Osmaneli Belediyesi 2022 yılı tahmini bütçesi 44,5 milyon lira

bilecik-haber_osmaneli-de-muhtarlar-sertifikalarini-aldi.jpg
Güncel

Osmaneli’de muhtarlar sertifikalarını aldı