Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_kayitli-oldugu-saglik-ocaginda-yazilan-igneyi-baska-bir-saglik-ocaginda-vurmadilar.jpg
Bilecik

Yazılan iğneyi başka bir sağlık ocağında vurmadılar

bilecik-haber_bilecikspor-da-ligde-8-de-8-yapti.jpg
Bilecik

Bilecikspor’da ligde 8’de 8 yaptı

KARANTINA
Bilecik

Karantinada olması gerekiyordu, gezerken yakalandı

bilecik-haber_bozuyuk-te-thm-korosu-faaliyete-gecti.jpg
Güncel

Bozüyük’te THM Korosu faaliyete geçti

bilecik-haber_bayirkoyspor-yoluna-emin-adimlarla-ilerliyor.jpg
Bilecik

Bayırköyspor yoluna emin adımlarla ilerliyor

bilecik-haber_bilecik-belediyesi-nden-baca-temizligi-uyarisi.jpg
Bilecik

Bilecik Belediyesi’nden baca temizliği uyarısı

bilecik-haber_bizim-kizlar-dan-bu-hafta-maglubiyet-geldi.jpg
Güncel

“Bizim Kızlar”dan bu hafta mağlubiyet geldi

atam
Bilecik

Atatürk’ün Bilecik’e gelişi 101 yıl sonra yeniden canlandırıldı

bilecik-haber_dogada-dolasan-ayi-fotokapana-yakalandi.jpg
Güncel

Doğada dolaşan ayı fotokapana yakalandı

bilecik-haber_vitraspor-liderligi-elinden-kacirdi.jpg
Bilecik

Vitraspor liderliği elinden kaçırdı