Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_baskan-bakkalcioglu-mahalle-calismalari-hakkinda-bilgi-verdi.jpg
Güncel

Başkan Bakkalcıoğlu’ndan, mahalle çalışmaları hakkında bilgi

bilecik-haber_vali-dr-kizilkaya-oren-koyunu-ziyaret-etti.jpg
Güncel

Vali Dr. Kızılkaya Ören Köyünü ziyaret etti

bilecik-haber_92-yasindaki-kadriye-nine-yaptigi-el-emegi-goz-nuru-urunlerini-vali-kizilkaya-ya-hediye-etti.jpg
Güncel

92 yaşındaki Kadriye nine yaptı..

buhar
Bilecik

Bilecik’te iş kazası: 1 yaralı

BASVURU
Bilecik

Başkan Suer, resmi başvuruyu yaptı

itfaiye
Güncel

İtfaiye personeline trafik kazalarına müdahale eğitimi verildi

bilecik-haber_bilecik-te-hes-kodu-denetimi.jpg
Güncel

Bilecik’te HES kodu denetimi

bilecik-haber_polis-noktasi-konteyniri-yerine-yerlestirildi.jpg
Bozüyük

Polis noktası konteyneri yerine yerleştirildi

bilecik-haber_parklarda-calismalar-suruyor.jpg
Güncel

Parklarda çalışmalar sürüyor

sinan
Bilecik

Sinan Meydan Bilecik’e geliyor