Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_dr-ozfirat-hasta-kabulune-basladi.jpg
Güncel

Dr. Özfırat hasta kabulüne başladı

cevap
Bilecik

Anıtkabir’den bekledikleri cevap geldi

HASAT
Bilecik

Bilecik’te 2 ay önce dikilen sebze fidelerinden ilk hasat yapıldı

bir yastıkta 40 yıl
Bilecik

Bilecik’te “Bir Yastıkta Kırk Yıl” projesi hayata geçti

TUZUN_ITIRAZ
Bilecik

Çimento Fabrikasına bir itirazda Vekil Tüzün’den

bilecik-haber_ataturk-konulu-kompozisyon-yarismasinda-turkiye-ikincisi-oldu.jpg
Güncel

Türkiye ikincisi oldu

bilecik-haber_bozuyuk-te-alt-yapi-calismalari-devam-ediyor.jpg
Güncel

Alt yapı çalışmaları devam ediyor

bilecik-haber_bilecik-te-firtinada-binalarin-catilari-uctu.jpg
Bilecik

Bilecik’te fırtınada binaların çatıları uçtu

bilecik-haber_inhisar-eskisehir-karayolu-devrilen-agac-yuzunden-bir-sure-ulasima-kapandi.jpg
Bilecik

Devrilen ağaç yolu ulaşıma kapattı

bilecik-haber_osmaneli-su-sporlarini-turizme-tasiyor.jpg
Bilecik

Osmaneli, su sporlarını turizme taşıyor