Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_filenin-simsekleri-evinde-ilk-galibiyetini-aldi.jpg
Bilecik

Filenin şimşekleri evinde ilk galibiyetini aldı

bilecik-haber_bizim-kizlar-galibiyete-doymuyor.jpg
Bilecik

“Bizim Kızlar” galibiyete doymuyor

bilecik-haber_bayirkoyspor-kazanmasi-bildi.jpg
Bilecik

Bayırköyspor kazanması bildi

bilecik-haber_bilecikspor-kaldigi-yerden-devam.jpg
Bilecik

Bilecikspor kaldığı yerden devam

bilecik-haber_bilecik-turkiye-seramik-sehirler-agi-kuruculari-arasinda-yer-aldi.jpg
Güncel

Bilecik, Türkiye Seramik Şehirler Ağı kurucuları arasında yer aldı

bilecik-haber_bilecik-te-cocuklara-kirtasiye-malzemesi-ve-okul-cantasi-hediye-edildi.jpg
Bilecik

Çocuklara kırtasiye malzemesi ve okul çantası hediye edildi

kuba
Bilecik

KUBA CAMİSİNİN TEMELİ ATILIYOR

memleketparitsi
Bilecik

Memleket Partisi’nden Bilecik çıkartması

memleket
Bilecik

Memleket Partisi’nden ziyaretler

KONAKLAR
Bilecik

Konaklar Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’ne tahsis edildi