Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

Selim tuna 15 temmuz
Bilecik

Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna’nın 15 Temmuz Mesajı

hüseyin ocak 15 temmuz
Bilecik

Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak’ın 15 Temmuz Mesajı

bilecik-haber_vatan-ve-millet-askiyla-destanin-yazildigi-gece.jpg
Bilecik

VATAN VE MİLLET AŞKIYLA DESTANIN YAZILDIĞI GECE

bilecik-haber_kayitech-teknofest-yarismasina-katilacaklar.jpg
Bilecik

“KAYITECH” TEKNOFEST YARIŞMASINA KATILACAKLAR

bilecik-haber_aatext2022071428414751.jpg
Bilecik

Bilecik’te aşırı yağıştan etkilenenlere nakdi destek sağlandı

bilecik-haber_aatext2022071428413010.jpg
Bilecik

Bilecikli çiftçi Sakarya Havzası’nda lavanta balı üretiyor

image-5
Bilecik

Selçuk E., yeniden tutuklandı

bilecik-haber_osmaneli-belediyesi-nden-firincilara-tepki.jpg
Bilecik

OSMANELİ BELEDİYESİNDEN FIRINCILARA TEPKİ

bilecik-haber_bayrami-firsat-bilip-su-saatlerini-caldilar.jpg
Bilecik

BAYRAMI FIRSAT BİLİP, SU SAATLERİNİ ÇALDILAR

bilecik-haber_aatext2022071228398011.jpg
Bilecik

Bilecik Müftülüğü, TDV organizasyonuyla 800 aileye kurban eti dağıttı