Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

alper
Bilecik

Alper Tuncay, Taekwondo’da Türkiye Şampiyonu oldu

WhatsApp Image 2022-06-16 at 21.02.43 (1)
Bilecik

ATATÜRK PARKI GELENEKSEL ÖĞRENCİ KONSERİYLE RENKLENDİ

bilecik-haber_aatext2022061728181841.jpg
Güncel

Pazaryeri’nde eğitim şenliği ve kermesi sona erdi

bilecik-haber_aatext2022061728182076.jpg
Bilecik

Bilecik’te trafik kazasında bir kişi yaralandı

bilecik-haber_aatext2022061728182098.jpg
Bilecik

Bilecik İl Özel İdaresi’ne 8 yeni iş makinesi

288684355_396324582542313_8584825045382831321_n
Bilecik

Bilecik’teki okullarda karne heyecanı

bilecik-haber_aatext2022061628176791.jpg
Bilecik

Gölpazarı’nda iki katlı evde çıkan yangın söndürüldü

bilecik-haber_diyanet-039-ten-onay-cikmadi-3-sebepten-helal-gida-olamaz.jpg
Güncel

Diyanet’ten onay çıkmadı: 3 sebepten helal gıda olamaz!

bilecik-haber_motorine-bir-zam-daha.jpg
Güncel

Motorine bir zam daha!

bilecik-haber_aatext2022061628173628.jpg
Güncel

Gölpazarı’nda yaz şenliği ve kermes düzenlendi