» Skechers

Spor ayakkabı modelleri ile ön plana çıkan Skechers memoryfoam – hafızalı köpük taban spor ayakkabıları ile rahat konforlu spor ayakkabının tanımını değiştirmiştir. Memory foam taban sayesinde spor ayakkabı giyildiğinde ayağı sarıp ayak tabanının şeklini almaktadır. Bu özellik spor yaparken düşme ve sakatlanmaları engellemekte ya da minimum zararla atlatılmalarına yardım etmektedir. Topuk dikeni başta olmak üzere birçok ayak tabanı sağlık sorunlarında da bu spor ayakkabılar ayaklarda rahatlama sağlamaktadır. Skechers’ın spor modelleri sadece spor yaparken değil günlük hayatta da erkek ve kadınlar tarafından kullanılmaktadır.

 

Spor Ayakkabı Dışında Skechers

Spor ayakkabı modelleri ön plana çıkan Skechers spor ayakkabı dışında kışlık bot modelleri de üretmektedir. Kış aylarında karlı havalara, soğuk ve yağmura dayanıklı olan Skechers’ın botları soğuk ve yağışlı kış günlerinde ayakları sıcak ve kuru tutar. Skechers’ın kadın, erkek ve çocuklar için farklı kışlık bot modelleri bulunmaktadır. Bot modelleri de ortopedik, dayanıklı ve konforlu özelliktedir.

https://www.sneaksup.com.tr/skechers linkini tıklayarak Skechers’ın her model ayakkabılarını inceleyebilir, beğendiğiniz modeli sipariş verebilirsiniz.