Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 12 Mart 2018, Saat 10:19 0 Yorum

» MAHALLELİLERİMİZ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

MAHALLELİLERİMİZ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Bilecik Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllardan itibaren bütün mahallelerde gerçekleştirilen ‘’Mahallelerimizle Buluşuyoruz’’ etkinlikleri kapsamında Gazipaşa, İsmetpaşa ve Beşiktaş Mahallesi sakinleri bir araya geldi.

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve mahalle sakinleri arasında birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişmesini sağlayan Mahallelerimizle Buluşuyoruz adlı etkinlikler, kaldığı yerden devam ediyor.

 

Sosyal belediyecilik anlamında birçok önemli projeyi gerçekleştiren Bilecik Belediyesi, kadın mahalle sakinlerimizi, yeni bir etkinlik ile buluşturuyor.

 

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlik, sınır boylarında ve Afrin’de vatan savunmasında olan kahraman ordu mensuplarımız için dualar edildi, şehadet mertebesine ulaşanlar için Kuranı Kerim okundu.

Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı da katılarak, mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

 

Bilecik Belediyesi tarafından çeşitli hediyelerin verildiği ve özel çekiliş ile hediyelerin taktim edildiği programda konuşan Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Bilecik Belediyesinin çalışmaları hakkında mahalle sakinlerine bilgi verdi.

 

Mahalle sakinlerinin Bilecik Belediyesi çalışmaları ve yeni projeleri hakkında bilgi sahibi olduğu etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Selim Yağcı, 14 yılda Bilecik için çok güzel çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirterek, bundan sonra da hep birlikte daha güzel eserleri ortaya koyacaklarına inandığını belirtti.

‘’MAHALLE SAKİNLERİMİZ İLE HASBİHAL EDİYORUZ’’

Gerçekleştirilen etkinlik ile mahalle sakinlerinin bir araya gelmesi ve komşuluk bilincinin gelişmesi olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Selim Yağcı, ‘’Başta bu güzel etkinliğe katılarak anlam kazandıran bütün hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Cenabı Allah her zaman bizleri bir, beraber eylesin ve ülkemizin korunmasında gayret gösteren ve hain emel peşinde olanları engellemek için canları pahasına mücadele eden kahraman ordumuza güç ve kuvvet versin. Bilecik Belediyesi olarak geçtiğimiz yıllarda başlatmış olduğumuz bir geleneği yeniden yaşatmak istedik ve böylece bir araya geldik. Bu kez Gazipaşa, İsmetpaşa ve Beşiktaş Mahallesinin değerli sakinleri ile bir araya geldik. Komşularımızı tanıyalım, birbirimizle hasbihal edelim ve birbirimizle tanışalım istedik. Allah’a çok şükür geçirdiğimiz bu 14 yılın sonuna baktığımızda hep birlikte gerçekten çok güzel çalışmaları şehrimize kazandırmışız. Çünkü Bilecik, ata ve ecdat diyarı, sizler de bizler için çok değerlisiniz. Bu anlamda güzel hizmetleri hep birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Göreve geldiğimizde şehrimizin o kadar sorunu vardı ki, bunları ancak büyük bir plan dahilinde gerçekleştirebiliriz dedik ve 3 aşamalı bir çalışma planı ortaya koyduk. Önce şehrimiz için olmazsa olmaz ihtiyaçları yerine getirdik. İkinci dönemimizde şehrimize vizyon değeri katacak eserler inşa ettik ve 3. Dönemde ise şehrimizin her alanda tanınıp turizminin gelişmesi için gayret gösteriyoruz. Yapılan bu programlar, aramızdaki birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını arttıracaktır. Birbirimizle tanışıp, sevgi ve üzüntülerimizi paylaşmamıza imkan tanıyacaktır Öte yandan kadınlarımıza çok önem veriyoruz ve onların görüşleri biz belediyeciler için çok önemlidir. Bayan kardeşlerimizle böyle etkinliklerle bir araya gelerek hem onların isteklerini dinliyoruz, hem de şehir için neler yapabileceğimizin fikrini almış oluyoruz.” İfadelerini kullandı.