Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_hayat-boyu-ogrenme-haftasina-muhtesem-kapanis.jpg
Bilecik

HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASINA MUHTEŞEM KAPANIŞ

bilecikyagmur
Bilecik

Dikkat! Meteoroloji’den Bilecik’i uyardı

ulkuocakları
Bilecik

Bilecik Ülkü Ocakları’ndan Ali Kınık Konseri

bilecik-haber_zabitadan-gubre-ve-tup-satisi-yapan-esnafa-denetim.jpg
Güncel

Zabıtadan gübre ve tüp satışı yapan esnafa denetim

bilecik-haber_motorine-1-95-tl-zam-geldi.jpg
Güncel

Motorine 1,95 TL zam geldi

ahmet_selöz
Bilecik

Eğitim-Bir-Sen’den 3600 ek gösterge açıklaması

bilecik-haber_aatext2022060828100115.jpg
Bilecik

Osmaneli Halk Eğitimi Merkezi kursiyerleri müzik dinletisi sundu

bilecik-haber_baskan-v-subasi-carsi-esnafini-bilgilendirdi.jpg
Bilecik

BAŞKAN V. SUBAŞI ÇARŞI ESNAFINI BİLGİLENDİRDİ

bilecik-haber_bakanlik-kurban-kesimi-usullerini-acikladi.jpg
Güncel

Bakanlık kurban kesimi usullerini açıkladı

bilecik-haber_aatext2022060728097128.jpg
Bilecik

Bilecik’teki uyuşturucu operasyonlarında yakalanan 5 şüpheliden 3’ü tutuklandı