Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

HASTALIK
Bilecik

Bilecikli vatandaşlar hastalıktan kırılıyor!

saat
Bilecik

Bilecik’te dededen toruna üç kuşaktır “Saatlerin” ömrünü uzatıyorlar

kavga
Bilecik

Otogarda 2 firma çalışanı birbirine girdi: 2 yaralı

hamsi
Bilecik

Bilecik Karadenizliler Derneği 1. Hamsi Festivali

bilecik-haber_engellilerin-tekerlekli-sandalyelerini-ucretsiz-tamir-ediyorlar.jpg
Güncel

Engellilerin tekerlekli sandalyelerini ücretsiz tamir ediyorlar

bilecik-haber_emekli-olan-personele-veda-yemegi-ve-plaket.jpg
Güncel

Emekli olan personele veda yemeği ve plaket

bilecik-haber_bilecik-te-okullar-acilmadan-once-ogrenci-servisleri-denetlendi.jpg
Güncel

Bilecik’te okullar açılmadan önce öğrenci servisleri denetlendi

bilecik-haber_basketbol-sampiyonasi-nda-10-takim-10-kupa.jpg
Güncel

Basketbol Şampiyonası’nda ’10 Takım 10 Kupa’

bilecik-haber_bilecik-te-cay-ocagi-kahvehane-ve-kafeteryalara-yonelik-denetim.jpg
Güncel

Bilecik’te çay ocağı, kahvehane ve kafeteryalara yönelik denetim

sucduyurusu
Bilecik

Atatürk Anıtına yapılan saldırıya Bilecik’ten suç duyurusu