Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_genel-baskan-yardimcisi-ali-ihsan-yavuz-bilecik-teskilatini-ziyaret-etti.jpg
Güncel

Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz Bilecik teşkilatına ziyaret

bilecik-haber_kantin-ve-yemekhanelerde-calisan-personele-hijyen-egitimi-verildi.jpg
Güncel

Kantin ve yemekhanelerde çalışan personele hijyen eğitimi verildi

bilecik-haber_osmaneli-nde-jandarma-ekipleri-kis-lastigi-uygulamasi-yapti.jpg
Güncel

Osmaneli’nde jandarma ekipleri kış lastiği uygulaması yaptı

bilecik-haber_osmaneli-nde-saglik-ekipleri-zorlu-kis-sartlarina-ragmen-koylerde-asi-calismasi-yapiyor.jpg
Bilecik

Sağlıkçıların karda aşı mücadelesi devam ediyor

bilecik-haber_bilecik-te-kayinbiraderini-silahla-yaralayan-supheli-tutuklandi.jpg
Bilecik

Bilecik’te kayınbiraderini silahla yaralayan şüpheli tutuklandı

bilecik-haber_bilecik-te-jandarma-sokak-hayvanlarini-unutmadi-5.jpg
Bilecik

Bilecik te jandarma sokak hayvanlarını unutmadı

bilecik-haber_ozel-bilecik-te-karla-mucadele-icin-gunde-3-ton-solusyon-kullaniliyor-3.jpg
Bilecik

Bilecik’te günde 3 ton solüsyon kullanılıyor

bilecik-haber_gergin-baslayan-oda-secimini-mevcut-baskan-kazandi-2.jpg
Bilecik

Gergin başlayan oda seçimini mevcut başkan kazandı

bilecik-haber_jandarmadan-kis-lastigi-uygulamasi.jpg
Güncel

Jandarmadan kış lastiği uygulaması

ENCUMENN
Bilecik

Encümen Üyelerinden açıklama: “Hiçbir sorumluluğumuz, bilgimiz bulunmamaktadır”