Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_bal-da-bu-hafta-oynanacak-musabakalar-ertelendi-0.jpg
Bilecik

BAL’da bu hafta oynanacak müsabakalar ertelendi

bilecik-haber_havadan-dron-ile-goruntulenen-golet-adeta-goz-kamastirdi-3.jpg
Bilecik

Drone ile görüntülenen Pelitözü Göleti göz kamaştırdı

Kızak Şenliği_ yatay
Bilecik

Pazaryeri’nde “Kızak Şenliği” düzenlenecek

Pazaryeri Belediyesi karla mücadele çalışmalarına devam ediyor (11)_new
Bilecik

Pazaryeri Belediyesi karla mücadele çalışmalarına devam ediyor

bilecik-haber_bilecik-te-sahipsiz-hayvanlar-icin-bakim-evi-kurulacak-1
Bilecik

Bilecik’te sahipsiz hayvanlar için bakım evi kurulacak

bilecik-haber_voleybol-kucuk-kizlarda-bir-galibiyet-bir-yenilgi-0-1536x901
Bilecik

Voleybol küçük kızlarda bir galibiyet bir yenilgi

bilecik-haber_yolda-kalan-vatandaslarin-yardimina-belediye-kostu-1-1536x1152
Bilecik

Yolda kalan vatandaşların yardımına belediye koştu

bilecik-haber_baskan-sahin-kocaeli-buyuksehir-belediyesi-tesislerini-inceledi.jpg
Güncel

Başkan Şahin, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tesislerini inceledi

bilecik-haber_kaymakam-rasit-kurt-vatandaslarla-kizaga-binerek-kayak-yapti.jpg
Güncel

Kaymakam Kurt, vatandaşlarla kızağa binerek kayak yaptı

5d9a96e645d2a0b7785b921c
Bilecik

CHP Bilecik İl Yönetiminden İstifa