Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

AKPARTI
Bilecik

AK Parti’den suç duyurusu

bilecik-haber_edebali-ortaokulu-yildiz-erkek-futbol-turnuvasinda-il-birincisi-oldu.jpg
Bilecik

Edebali Ortaokulu il birincisi oldu

bilecik-haber_turkiye-kick-boks-turnuvasi-nda-pazaryerili-sporcu-ucuncu-oldu.jpg
Bilecik

Türkiye Kick Boks Turnuvası’nda Pazaryerili sporcu üçüncü oldu

sas
Bilecik

Dil ve konuşma ile okuma yazma problemlerine SAS metodlu çözüm

cip
Bilecik

Bilecik’te kara saplanan cip, iş makinesiyle kurtarıldı

bilecik-haber_kultur-ve-turizm-bakanligi-ndan-osmaneli-ne-5-yeni-proje.jpg
Bilecik

Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan Osmaneli’ne 5 yeni proje

cocuga
Bilecik

Bilecik’te yolu kardan kapalı köydeki hasta çocuğa UMKE ulaştı

Bozüyük-tcdd
Bilecik

Bozüyük TCDD Lojistik Merkezi projesi 2022 yılı yatırım programına alındı

bilecik-haber_bizim-kizlar-da-galibiyet-sevinci.jpg
Bozüyük

’Bizim Kızlar’da galibiyet sevinci

bilecik-haber_il-ozel-idare-ekiplerinin-1150-rakimli-ahi-dagi-nda-karla-mucadelesi.jpg
Bilecik

1150 rakımlı Ahı Dağı’nda kar mücadelesi