Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_bilecik-te-soguk-hava-etkili-oluyor.jpg
Bilecik

Bilecik’te soğuk hava etkili oluyor

bilecik-haber_bilardo-il-sampiyonasinda-kupalar-sahiplerini-buldu.jpg
Bilecik

Bilardo İl Şampiyonasında kupalar sahiplerini buldu

bilecik-haber_kubbelerin-fotograf-sanatcisi-olarak-bilinen-cemil-sahin-bilecik-e-geldi.jpg
Bilecik

’Kubbelerin fotoğraf sanatçısı’ Bilecik’e geldi

bilecik-haber_bozuyuk-belediyesi-can-dostlarini-unutmadi.jpg
Bilecik

Bozüyük Belediyesi can dostlarını unutmadı

tonaj
Bilecik

Ağır tonajlı araçların İstanbul istikametine geçişine izin verilmiyor

yagcı
Bilecik

Mv. Selim Yağcı, Rüşvet olayıyla ilgili ilk kez konuştu

bilecik-haber_bilecik-bir-onceki-haftaya-gore-vaka-sayisi-en-cok-artan-10-il-arasina-girdi.jpg
Bilecik

Bilecik, vaka sayısı en çok artan 10 il arasına girdi

bilecik-haber_kumru-kusu-donarak-telef-oldu.jpg
Bilecik

Kumru kuşu donarak telef oldu

bilecik-haber_bilecik-te-zincir-marketlere-ceza.jpg
Bilecik

Bilecik’te zincir marketlere ceza

Vali Kızılkaya, karla mücadele çalışmalarını inceledi
Bilecik

Vali Kızılkaya, karla mücadele çalışmalarını inceledi