Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

GRIP
Bilecik

Hamilelikte grip bebek ölümlerine neden olabilir

VAKASAYISIBILECIK
Bilecik

Bilecik’te vaka sayısı 2 haftada ikiye katladı

bozcaarmut-göleti-bilecik
Bilecik

Bozcaarmut Göleti ziyaretçilerini hayran bırakıyor

OGUK
Bilecik

Soğuk hava yüz felcini arttırıyor

bilecik-haber_bizim-kizlar-eskisehir-deplasmanda-puansiz-dondu.jpg
Bilecik

“Bizim kızlar” deplasmandan puansız döndü

bilecik-haber_genclerden-ak-parti-ye-buyuk-ilgi.jpg
Bilecik

Gençlerden AK Parti’ye büyük ilgi

bilecik-haber_bilecik-teki-gencler-badminton-grup-musabakalari-sona-erdi.jpg
Bilecik

Bilecik’te Gençler Badminton Grup Müsabakaları sona erdi

bilecik-haber_baskan-sahin-sera-alanini-inceledi.jpg
Güncel

Başkan Şahin sera alanını inceledi

bilecik-haber_ozel-fotografina-bakilip-ilmek-ilmek-isliyorlar.jpg
Bilecik

Fotoğrafına bakılıp ilmek ilmek işliyorlar

bilecik-haber_kis-sofralarinin-vazgecilmezi-ispanak-zorlu-hasadin-ardindan-sofralara-ulasiyor.jpg
Bilecik

Bilecik’te Ispanak zorlu hasadın ardından sofralara ulaşıyor