Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_bilecik-e-18-mesem-acildi.jpg
Bilecik

Bilecik’e 18 MESEM açıldı

bilecik-haber_osmaneli-ilcesinde-kar-yagisi.jpg
Güncel

Osmaneli ilçesinde kar yağışı

SAS
Bilecik

Bilecik’te “SAS beyin eğitim programı”

bilecik-haber_bilecik-te-ev-yangini.jpg
Bilecik

Bilecik’te ev yangını

bilecik-haber_gencler-badminton-grup-musabakalari-bilecik-te-basladi.jpg
Bilecik

Gençler Badminton Grup Müsabakaları başladı

bilecik-haber_birlik-ve-beraberliklerini-bir-kez-daha-fotograflara-yansittilar.jpg
Bilecik

Birlik ve beraberliklerini bir kez daha fotoğraflara yansıttılar

bilecik-haber_yenipazarli-kizlar-tarih-yazdi.jpg
Bilecik

Yenipazarlı kızlar tarih yazdı

TUTUKLANDI
Bilecik

Bilecik’te silahlı kavgaya karışan 3 şüpheliden biri tutuklandı

TEMEL
Bilecik

Bilecik’te temel kazısı yaparken kerpiç ve kemik parçalarına rastladı

adlıye
Bilecik

Bilecik’te Silahla yaralama olayı: 3 şüpheli adliyeye sevk edildi